دسته بندی:

  در این نرم افزار که به صورت کامل و به همراه سورس می باشد با استفاده از وب سرویس سایت Sms.ir که یکی از سایتهای مشهور در زمینه ارائه خدمات پیامکی می باشد و از طریق زبان برنامه نویسی سی شارپ به ارسال پیامک پرداخته ایم.

  توجه کنید برای ارسال پیامک توسط این سورس باید حتما در سایت Sms.ir عضو شوید چون در نرم افزار برای ارسال پیامک نیاز به نام کاربری و رمز عبور می باشد که شما دوستان با عضویت در این سایت این اطلاعات را دریافت می کنید.

  زبان برنامه نویسی مورد استفاده سی شارپ (با استفاده از ویژوال استودیو 2015) می باشد و برای جذابیت و گرافیک بهتر از کنترلهای زیبای DevComponent استفاده شده است.

  ضمنا امکاناتی از قبیل ثبت اطلاعات مشتریان، ارسال دوره ای یا گروهی و یا تکی به مشتریان و ... هم در نرم افزار وجود دارد که برای ذخیره سازی اطلاعات از دیتابیس Sql Server به صورت Express استفاده شده است.

   

  این دوره آموزشی دارای فیلم های آموزشی نیز می باشد که دقیقا همین نرم افزار ارسال پیامک با وب سرویس در سی شارپ را پیاده سازی کرده ایم که جهت تهیه فیلم های آموزشی نیز می توانید به این لینک مراجعه نمایید. (دقت نمایید در صورت تهیه کامل فیلم های آموزشی سورس نیز به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.)
  نظرات
  ۲ نظر
  نظرات

  2 thoughts on “ارسال پیامک با وب سرویس در سی شارپ

  نظر شما درباره این مطلب چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  *